האם ניתן למצוא חברת פיננסים פרטית אשר אינה גובה מחירים מופקעים על שירותיה?

בהחלט כן. ב-MasterCash הוחלט על רף שירותים גבוה והגון, כך שלקוחות מקצועיים יצטרפו לשורותינו וכל צד ירגיש שהוא מקבל את המרב מהשירות. אתם יותר ממוזמנים ליצור אתנו קשר ללא התחייבות, ולברר את כל שעולה על רוחכם – מחירים, עמלות, ואף להשוות ביננו לבין חברות אחרות, פרטיות ולא פרטיות. אנו מעוניינים בכך שלקוחותינו ירגישו כמה שיותר בטוחים כאשר אנו משרתים אותם, ולכן נהיה סבלניים לענות על שאלותיכם.

איך ניתן לדעת שחברת שירותי מטבע פרטית מונה צוות עובדים מיומן באמת?

בחברות פרטיות רבות עובדת צוותים מיומנים שהתמחו בתחומי הפיננסיים. על עובדי MasterCash, אנו חותמים עם יד הלב שניתן לסמוך בעיניים עצומות. החברה עובדת לפי נהלי משרד האוצר ומורכת מצוות מיומן, פרקטי, אחיד ומנוסה, אשר עבר הדרכה מקיפה על-די חברה מוסמכת בנושאי איסור הלבנות הון. לכל עובדי החברה תעודות רשמיות מטעם משרד האוצר של שירות נותני מטבע, וניתן לראות במשרדינו. אתם מוזמנים להגיע אלינו ולהתרשם, ללא התחייבות מקדימה.

איפה בארץ אפשר למצוא מקום שמאפשר רכישה של כמעט כל סוגי המט"ח?

אכן מדובר בשוק פופולרי, ולכן אנו מספקים אותו בעצמנו. אנו גאים לאפשר ללקוחותינו הרבים לרכוש כ-20 סוגים שונים של מטבעות חוץ, בהם המטבעות החזקים ביותר וכן הפופולריים כיעד טיולי. כיום, רק מעט בתי עסק מחזיקים במטבעות חוץ של יעדים אטרקטיביים כמו תאילנד, צ'כיה, רומניה, הונגריה ועוד. כמו כן, לקוחות רבים פונים אלינו בשל אופן הקנייה הנוח המתאפשר בחברה, הגמישות בתשלומים והחסכנות הרבה שיש בדבר לעומת היעזרות בשירותים אחרים.

מדוע אנשים רבים, ובהם אנשי עסקים ויודעי דבר, נמנעים מלגשת לבנקים ובוחרים בחברה עצמאית?

ראשית, גם החברות העצמאיות עובדות באישור משרד האוצר והרשות לאיסור הלבנת הון. מבחינה חוקית, ערך החברות זהה לשל הבנקים – אך בהיותן גופים קטנים ופרטיים יותר, מתאפשרת בחברות הללו גמישות יתרה שלא ניתן למצאה ברשתות הענק. על כן, לקוחות רבים אשר מעוניינים במענה פרטי, מחירים אטרקטיביים, ליווי צמוד לאורך הדרך העסקית וכן מגוון שירותים מוזל, מוצאים את עצמם נעזרים בנו ובחברות האחרות לתחום.