"נתקעתם" עם שטרות ישנים, בלויים, קרועים ומוזנחים, או עם שטרות שעומדים לצאת משימוש?

אנו נשמח להחליף אותם בשבילכם.

רבים מלקוחותינו הוותיקים ציינו כי אחסון הכסף במקומות שונים פגע באיכות דף השטר, או ששטרות ישנים ששמרו אינם רלוונטיים יותר. על כן, החלטנו לספק שירות שיפתור את הבעיות האלו: הביאו לנו את השטרות הישנים שברשותכם, ותקבלו שטרות חדשים הנושאים בדיוק את אותו ערך נקוב.

אילו מטבעות ניתן להחליף בשירות זה?

אנו ב-MasterCash גאים לספק שירותי תחלופה למגוון רב של מטבעות:

  • שקלים – תוכלו להביא לידינו שטרות של 50 או 200 שקלים, אף אם הם מרופטים לחלוטין, ונחליפם.
  • דולרים – דולר הנו מטבע מרכזי, חזק ויציב בשוק המטבעות. אנו נחליף לכם כל סוג של דולר, מכל שנה.
  • יורו – המטבע הייצוגי של השוק האירופאי המשותף. אנו נחליף לכם כל סוג של מטבע יורו, מכל שנה.
  • לירה שטרלינג – מטבע בריטניה היוקרתי. אנו נחליף את כל מטבעות המחזור האחרון שיצאו משימוש.

באיזה מצב ניתן להחליף את השטרות?

בין אם מדובר בשטרות אשר נפגעו מלחות, שמש, קריעת הדף והיחלשותו, ובין אם מדובר בשטרות פגי תוקף מהרשימה למעלה – אנו מחויבים להחליף לכם אותם בשטרות חדשים. שירות זה אינו ניתן בכל החברות הפרטיות לעניינים פיננסיים. כמו כן, החנויות והבנקים אינם ששים לעזור בנושא הזה, בייחוד כשמדובר במטבע זר, שכן תהליך החלפת השטרות דורש ספירה, זיהוי ואימות השטרות מול הבנקים המנפיקים של אותה מדינה.

ואמנם, לנו אין בעיה לעשות אותו. בעבורכם.

בשל הקשב הרב שלנו ללקוחותינו, אנו שמחים לספק שירות חליפין זה, וכן לעשותו באופן מהיר, יעיל ומיומן. לאחר שנים ארוכות בתחום, צברנו די והותר ניסיון בנקאי על מנת לבצע את תהליך החלפת השטרות הישראליים או מט"ח, ללא קושי והסתבכות ולנוחיות לקוחותינו. כמו כן, אנו מוכרים על ידי משרד האוצר כנותני שירות מטבע במדינת ישראל, כך שמדובר בהליך חוקי לחלוטין.

אתם מוזמנים להיעזר בשירותינו להחלפת שטרות ישנים בחדשים, וכך, להרוויח כסף שחשבתם שכבר לא תוכלו להשתמש בו. אצלנו ב-MasterCash תזכו לשירות לבבי והגון.