רכישת מט"ח בתשלומים

רכישת מט"ח בתשלומים

אצלנו תוכלו לרכוש מט"ח באמצעות כרטיס אשראי ובחלוקה עד 12 תשלומים שווים. אנו מכבדים את כל סוגי כרטיסי אשראי.
אנו מוצעים מירב סוגי מט"ח: דולר, יורו, לירה שטרלינג, דולר קנדי, פרנק שוויצרי, דולר אוסטראלי, זלוטי פולני, רובל רוסי, לאו רומני, הריבניה אוקראינית, פורנט הטנגרי, לב בולגרי, יואן סיני, ין יפני, באט תאילנדי, קרונה צ'כית.

כולנו חושבים היום על הכסף שאנחנו מוציאים מהארנק, מחשבים כל שקל, שוקלים האם לחלק לתשלומים או לא לחלק לתשלומים, לקנות הרבה או לקנות מעט. כאשר מדובר בהוצאות שוטפות ניתן לתכנן ולווסת את התשלומים כפי שנרצה, חברות האשראי מאפשרות לנו להחליט על סכום קבוע שירד בכל חודש, על מספר תשלומים גדול לרכישות משמעותיות ועל הלוואות קצרות מועד אם אנחנו צריכים – בקליק אחד באתר האינטרנט של כל חברה.

אנו מציעים שירות רכישת מט"ח בתשלומים

כאשר מדובר בנסיעה לחו"ל אנחנו מוציאים הרבה מאד כסף כאן ועכשיו על רכישה של מט"ח. עד היום היינו הולכים לבנק, דואר או לחלפן כספים, מוציאים בבת אחת סכום כסף גדול מאד ורוכשים תמורתו דולרים, יורו או פאונדים ומטבעות אחרים, בהתאם למקום אליו אנחנו נוסעים. היינו משלמים עמלות בו במקום ויוצאים עם סכום קטן יחסית שלא תמיד היה מספיק לנו לאורך כל הטיול. היום אפשר לבצע קניית מט"ח בתשלומים ולהקל על ההוצאה המיידית והגדולה הזו.

השירות של קניית מט"ח בתשלומים ניתן היום על ידי גופים רבים. בין היתר חברות האשראי מספקות שירות כזה וכן מיזמים פרטיים של חלפנות כספים שמאפשרים לבצע רכישת מט"ח בתשלומים ואף מספר תשלומים גדול מאד. חברות האשראי קודם כל – ביניהן ויזה, ישראכארט ואמריקן אקספרס מפעילות את השירות אך לוקחות עמלות המשתנות כמובן בהתאם לסכום או למספר התשלומים. כאשר אתם רוצים לבצע קניית מט"ח בתשלומים מומלץ לבדוק בקרב החברות השונות וגם בקרב חברות פרטיות המספקות את השירות, שיכולות להציע תנאים נוחים יותר.

חלוקה נוחה של תשלומים

הנושא של קניית מט"ח בתשלומים הוא נושא שצובר תאוצה בשנים האחרונות בגלל הרצון של אנשים להקל על ההוצאות הכבדות של היומיום ובו בזמן לצאת לחופשות או לטיולים בחו"ל בתנאים נוחים יותר. היום אפשר למצוא חברות שמאפשרות קניית מט"ח בתשלומים של עד 24 בסך הכל ואף יותר, בהתאם לסכום שנקבע. היתרון הוא חסכון בעמלות הקנייה וההוצאה של כספים בחו"ל.
כך למשל קניית מט"ח בתשלומים חוסכת לכם להוציא כסף דרך כרטיסי האשראי בכספומטים בחו"ל. העמלות הגבוהות של הוצאת כספים דרך כספומטים נחסכת ואתם יכולים להנות מהחופשה ולדעת שבכל חודש יורד סכום קבוע מראש במסגרת עסקת קניית מט"ח בתשלומים שבוצעה לפני הנסיעה.

רגע, אז למה לא הלוואה וזהו?

נוסעים רבים ששוקלים לבצע קניית מט"ח בתשלומים בודאי שואלים את עצמם לפי ההחלטה הסופית למה בעצם לא לקחת הלוואה מהבנק ולקנות באמצעותה מט"ח. הרי גם בעת קניית מט"ח בתשלומים וגם בעת לקיחת הלוואה בבנק אפשר לפרוס את התשלומים לזמן ארוך וכך בעצם ישנה אותה עסקה בדיוק. למעשה מדובר בשגיאה. העמלות הנמוכות שמקבלים לקוחות שמבצעים רכישת מט"ח בתשלומים למעשה מנצחות את העמלות שגובים הבנקים על ההלוואה.

רכישת מט"ח מהירה

אם בחרתם בתהליך של קניית מט"ח בתשלומים תרוויחו יתרון משמעותי נוסף. עסקה של קניית מט"ח בתשלומים אינה זקוקה לאישור ארוך של חברת האשראי או של הבנק ולכן למעשה הקנייה היא מאוד מהירה. כל מה שצריך לעשות הוא למצוא חברה המתמחה במכירה של מט"ח ומאפשרת קניית מט"ח בתשלומים. לאחר שמצאתם את החברה המתאימה מבחינת תנאי העסקה ומספר התשלומים, פנו אל החברה ורכשו את המט"ח.
קניית מט"ח בתשלומים היא שיטה שמשתלבת עם תחשיבי התקציב המשפחתי או הזוגי הקבוע שלנו. יותר קל היום לחלק את הקנייה לתשלומים מאשר לקנות סכום גדול של מט"ח בתשלום אחד ולהוסיף הוצאה גדולה מאד לתחשיב ההוצאות החודשי או השבועי של הבית.

העובדה שמדובר בחברות לגיטימיות ואמינות, שמתחרות בבנקים ובחברות כרטיסי האשראי בצורה הוגנת מאפשרת לאלפי ישראלים שנוסעים בכל חודש/שנה לחו"ל וזקוקים למט"ח בתנאים טובים לבצע קניית מט"ח בתשלומים ובכך לחסוך הוצאת כסף בבת אחת. זוהי הקלה משמעותית לכל משפחה שנופשת בחו"ל בקיץ וצריכה להוציא נתח גדול מהתקציב המשפחתי כדי להנות מהאפשרות לנפוש ביחד, עבור זוג שיוצא לחופשה רומנטית שנתית ולא רוצה להיכנס להוצאות מיותרות ועבור כל אדם אחר שרוצה או צריך לנסוע לחו"ל ולרכוש מספיק מט"ח לנסיעה, קניות וביליום.

היום הרבה יותר קל לנסוע לחו"ל באמצעות קניית מט"ח בתשלומיםכאן ועכשיו ובלי שום עמלות מיותרות.

רכישת מט"ח בתשלומים